8.8 C
Ponedjeljak, 3 listopada, 2022

NK Čelik: Učešće u daljem takmičenju kroz Kup FBiH

Nogometaši Čelika pobjednici su Kup-a Nogometnog saveza Zeničko-dobojskog kantona. U Jelahu kod Tešnja Čelik je slavio protiv Borca sa 2:5.

Poluvrijeme je bilo 1:2 za Crno-crvene. Za ekipu trenera Armina Duvnjaka su pogađali: Kolić u 22. minuti, Međuseljac u 39. minuti susreta, Durmiš u 65. i Šijerkić u 86. minuti utakmice. Konačan rezultat postavio autogolom Zjajić u 87. minuti.

Hvala svim navijačima i Robijašima koji su, uprkos velikim vrućinama, došli podržati voljeni klub. U nove pobjede!” ističu na oficijelnoj Facebook stranici NK Čelik Zenica.

Plasmanom u finale Kupa NS ZDK, obje ekipe su obezbijedili učešće u daljem takmičenju kroz Kup FBiH. Finale omladinskog Kupa NS ZDK-a Žepče 1919-Čelik je odgođeno za 7. august. (M. P.)

The post NK Čelik: Učešće u daljem takmičenju kroz Kup FBiH appeared first on zenicainfo.ba.