Novi Beograd do pobjede protiv dobrog Šapca

Vaterpolisti Novog Beograda upisali su petu uzastopnu pobjedu u Super ligi Srbije pošto su na gostovanju svladali Šabac sa 10:12. Ovim trijumfom Novobeograđani su osigurali prvo mjesto na tabeli A grupe.

VK Šabac – VK Novi Beograd 10:12 (2:4, 2:3, 3:2, 3:3)

Aktualni prvak Srbije bolje je krenuo u susret i došao do uvodne prednosti. Vodstvo trenera Živka Gocića u trećoj četvrtini iznosilo je četiri pogotka (5:9), no domaći se nisu predavali. Golom Kruga na početku posljednje četvrtine Šabac je uspio prići na samo gol zaostatka, ali su Jakšić i Vučinić zatresli mrežu i spriječili iznenađenje.

Najefikasniji u pobjedničkoj momčadi bio je Alvaro Granados koji se u strijelce upisao četiri puta, dok je najbolji pojedinac u momčadi Šapca bio Korać s četiri gola.