Košarkaši Partizana u 14. kolu ABA lige gostuju Mornaru u Baru. Trener Partizana Željko Obradović kaže da će njegova momčad pokušati maksimalno koncentrirano odigrati što bolju utakmicu protiv Mornara u Baru u ABA ligi.
– Nova utakmica u ABA ligi, uz veliki respekt prema protivniku za kojeg smo prethodnih godina radili jako lijepe stvari u regionalnoj košarci. Nadam se da će uspjeti tako i nastaviti. Čeka nas jedan trening i večeras odlazak u Bar. Pokušat ćemo se što bolje pripremiti i sutra maksimalno koncentrirano odigrati dobru utakmicu. rekao je Obradović, prenosi klub.
Partizan posljednju utakmicu u 2023. godini dočekuje kao treći na tablici regionalnog natjecanja s devet pobjeda i četiri poraza, dok je Mornar posljednji sa skorom 1/12.
www.sportskacentrala.com