Obradović nakon poraza u Münchenu: Bayern zasluženo pobijedio

Košarkaši Partizana doživjeli su poraz u još jednoj utakmici Eurolige, pošto je Bayern u Münchenu slavio 94:85.

Trener Željko Obradović je odmah nakon utakmice komentirao kako je konačni rezultat nerealan.

Stvarno zanimljiva igra. Pogleda li se konačan rezultat, devet bodova, čini se da je bila laka utakmica za Bayern. Istina je da je ovo bila igra na “jednu loptu”. Prvo poluvrijeme, odnosno prvu četvrtinu smo odigrali jako dobro, a nakon toga smo jako loše krenuli u drugo poluvrijeme. Pokušali smo se vratiti, trud je bio odličan, ali nedovoljno za pobjedu. Čestitam Bayernu na pobjedi, zaslužili su pobjedu večeras. Zahvaljujem se Bayernu na dočeku i gostoprimstvu i našim ljudima jer je bilo stvarno posebno. Oni su izvrstan primjer za sve momčadi u Euroligi. Hvala im od srca na svemu što su ovdje napravili, bilo nam je jako lijeporekao je trener crno-belih.

Sljedeću utakmicu Partizan igra u petak protiv Albe, momčadi s dna euroligaške ljestvice. Utakmica počinje u 20:45 sati.