Očekivano: On je MVP kola u Euroligi!

Najkorisniji igrač 32. kola Eurolige očekivano je Nigel Hayes-Davies.

Fenerbahçe je kod kuće slavio protiv Albe iz Berlina 103:68, a Hayes-Davies se upisao u povijest Eurolige postavši prvi igrač koji je postigao 50 poena u jednoj utakmici.

Hayes-Davis je postigao prvih deset koševa u utakmici, imao ih je 18 nakon deset minuta, a onda je u drugom poluvremenu zabio 29, uključujući 14 u posljednjoj četvrtini.

Uz svojih 50 poena, imao je i dva skoka, jednu ukradenu loptu i šest iznuđenih faulova, što mu je u konačnici dalo ocjenu korisnosti 46, čime je postavio novi klupski rekord Fenerbahçea.

Drugi najbolji u ovom krugu natjecanja je košarkaš Real Madrida Džanan Musa koji je u pobjedi svoje momčadi protiv Crvene zvezde (101:94) skupio 40 indeksnih poena nakon što je upisao 30 poena, četiri skoka i dvije asistencije.

Slijede dvojica igrača iz redova Crvene zvezde – Nemanja Nedović i Adam Hanga. Nedović je ubacio 30 poena uz pet asistencija i četiri skoka uz 32 indeksna poena, dok je Hanga imao učinak od 22 poena, sedam asistencija i šest skokova što mu je donijelo indeks 31.