„A“ reprezentativci Bosne i Hercegovine večeras su odradili trening u Budimpešti.
Igrači koji su sinoć igrali protiv Nizozemske odradili su trening regeneracije, dok su ostali trenirali sa jačim intenzitetom.
Svi igrači koji su putovati u Mađarsku su spremni i na raspolaganju selektoru Sergeju Barbarezu.
Izvor: ( www.nfsbih.ba / TNTPortal.ba )




