Oglas za posao: Kamenjak Cop iz Travnika traži radnike

OGLAS ZA POSAO

  1. INŽINJER GRAĐEVINE

OPIS POSLOVA:

  • Organizacija i vođenje gradilišta i projekata,
  • Organizacija radnih zadataka, radnika i mehanizacije,
  • Vođenje obavezne dokumentacije na gradilištu,
  • Izrada dokaznica, obračuna i analiza utrošaka.

USLOVI:

  • Stručno zvanje Diplomirani inžinjer građevine ili Master građevine,
  • Položen Stručni ispit,
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva u struci,
  • Spremnost za rad na terenu,
  • Napredno poznavanje rada na računaru (AutoCad, MS Office),
  • Vozačka dozvola B kategorije.

2. PRAVNIK

  • obavljanje pravnih poslova vezanih uz poslovanje
  • pružanje pravne podrške upravi i svim organizacijskim odjelima u društvu
  • praćenje zakona i propisa koji se odnose na djelokrug rada društva

USLOVI:

  • Stručno zvanje Diplomirani pravnik
  • Radno iskustvo u struci minimalno 3 godine
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru

3. ELEKTRIČAR/ELEKTRONIČAR

  • Montaža, demontaža elektro opreme
  • Funkcionalno ispitivanje el. komponenti kao i cjelokupnog sistema
  • Polaganje elektro instalacija kao i instalacija računarske mreže

USLOVI:

  • SSS Elektrotehnička škola
  • 3 godine iskustva u struci

NUDIMO:

  • Stimulativne radne uslove,
  • Dinamično okruženje uz mogućnost napredovanja.

Prijave sa kraćom biografijom i uvjerenjem o radnom iskustvu dostaviti lično na adresu firme Kamenjak-Cop d.o.o. Podilovača b.b. Travnik, ili na e-mail: kamenjakcop@gmail.com ili na Viber broj 062/117-225

Oglas ostaje otvoren do 31.01.2022. godine.

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU