Oglas za posao: Posao za mašinbravara u Zenici

Oglas za posao

GS-tvornica mašina Travnik d.o.o Travnik raspisuje oglas za prijem radnika u PJ Zenica, koja se nalazi u prostorijama nekadašnje firme Metalno, na poziciji:

Mašinbravar

Uslovi koje kandidati trebaju ispunjavati:

  • Stručna sprema – SSS Mehaničke/ metalske struke,
  • Poželjno posjedovanje radnog iskustva na traženim poslovima,
  • Osnove poznavanja mehanike mašina,
  • Poznavanje osnova  mašinstva,
  • Poznavanje osnova radioničkih i sklopnih crteža prilikom montaže.

Kratki opis poslova:

  • Održavanje mašina i opreme u radnom stanju sa aspekta mehaničkih komponenti,
  • Kontrola nad eksploatacijom mašina i blagovremena reakcija u slučajevima zastoja,
  • Kontrola nad eksploatacijom mostnih i konzolnih dizalica i blagovremena reakcija u slučajevima zastoja.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju prijavu možete:

Kandidati koji zadovoljavaju navedenim uslovima, bit će pozvani na testiranje i intervju. Nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje.

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU