Oglas za posao: Traže se bravari i zavarivači

Oglas za posao u BiH i inostranstvu

Kompanija RM-LH d.o.o. Zenica sa sjedištem u Zenici, koja je dugi niz godina  uspješno zastupljena na projektima u SR Njemačkoj i drugim evropskim zemljama, na osnovu ukazane potrebe raspisuje javni konkrus za primanje u radni odnos za rad u BiH i inostranstvu, na slijedeće pozicije:

  1. BRAVAR/CJEVAR- više izvršilaca
  2. ZAVARIVAČ – više izvršilaca

OPIS POSLOVA

  1. BRAVAR/CJEVAR
  • Obavljanje svih poslova izrade, oblikovanja, montaže, održavanja i popravljanja mehaničkih sistema od cijeva pomoću izometrija, nacrta ili druge dokumentacije
  • Obavljanje pripremnih bravarskih radova (priprema rezervnih dijelova i sklopova, ugradnja novih dijelova)
  • ZAVARIVAČ
  • Obavljanje pripremnih radova za zavarivanje
  • Zavarivanje ugljeničnog i inox čelika
  • Zavarivanje postupcima: TIG,REL,MAG

USLOVI

  • VKV,KV,SSS
  • Zdravstvena sposbonost za rad na visini
  • Odgovoran I profesionalan pristup
  • Poželjno poznavanje njemačkog ili engleskog jezika

NUDIMO:

  • Stalan radni odnos
  • Rad sa profesionalnim I motiviranim timom
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Prijave sa biografijom (CV)  dostaviti lično ili putem pošte na adresu:

RM-LH d.o.o. Zenica, Zmaja od Bosne bb, Poslovna zona Zenica 1, 72000 Zenica

ili putem maila: posao@rmlh.ba

Samo kandidati koji uđu uži krug bit će pozvani na razgovor.

Za više informacija posjetite nas na www.rmlh.ba kao i na facebook stranicu

Konkurs ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU