6.6 C
Sarajevo
Utorak, 6 prosinca, 2022

Oglas za posao u Travniku: Konstruktor alata i naprava

Tvornica mašina Travnik sastoji se od mladog, motivisanog i visokokvalitetnog tima, spremnog na kontinuirano profesionalno usavršavanje i edukaciju.

Želite li da nam se pridružite i budete dio uspješnog tima, prijavite se na oglas za poziciju:

Konstruktor alata i naprava

Kratki opis poslova:

  • izrada 3D modela alata i naprava,
  • izrada tehničkih – radioničkih crteža alata i naprava,
  • praćenje izrade alata i naprava, te praćenje njihove implementacije u proizvodnji,
  • podrška proizvodnim procesima unutar kompanije.

Potrebne kvalifikacije:

  • VSS Diplomirani inženjer mašinstva,
  • minimalno jedna (1) godina radnog iskustva na traženim poslovima,
  • poznavanje rada u programu SolidWorks,
  • napredni nivo korištenja Microsoft Office paketa,
  • poželjno poznavanje rada u SAP-u,
  • dobro poznavanje tehničke dokumentacije,
  • dobro poznavanje engleskog/njemačkog jezika,
  • odgovornost, pouzdanost, inovativnost, kreativnost.

Za traženu poziciju nudimo Vam:

  • rad u uspješnoj i savremenoj kompaniji i dobre uslove rada,
  • profesionalno usavršavanje i napredovanje,
  • dinamično radno okruženje.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju prijavu možete:

Kandidati koji zadovoljavaju navedenim uvjetima, bit će pozvani na testiranje i intervju. Nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje.

  ABM-SERVIS d.o.o. Zenica zapošljava električara za rad u SR Njemačkoj

Koliko je koristan ovaj tekst?

Prosjek ocjena / 5. Broj glasova:

Članak još nema ocjena. Neka tvoja bude prva!

Kako ovaj članak smatrate korisnim...

Pratite nas na društvenim mrežama

Žao nam je što vam se članak nije svidio. Trudimo se da budemo bolji!

Pomozite nam da unaprijedimo sadržaje!

Recite nam kako možemo poboljšati sajt?

Supported by TNT Grupacija
MOŽDA VAS ZANIMA
Supported by TNT Grupacija spot_img
DRUGI UPRAVO ČITAJU