U Sarajevu u naselju Dolac Malta jutros je opljačkana apoteka “Al-Hana”
Ova informacija potvrđena je za Klix iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo.
– U 8.25 prijavljeno je krivično djelo razbojništvo u apoteci “Al-Hana”. Jedna nepoznata osoba, prijeteći pištoljem, upala je u apoteku i odnijela za sada neutvđenu sumu novca. Policijski službenici rade na rasvijetljavanju ovog krivičnog djela i otkrivanju izvršioca – rekli su iz policije.




