ORUŽJE POTEZANO I U RESTORANU Policija traga za Sjenicom zbog ubistva Kostića

Radi se o sinu Jelenka Kopranovića alijas Sjenica, koji poput Kostića važi za višestrukog prestupnika.

Prema nezvaničnim informacijama Kostić i Kopranović su se večeras sukobili u restoranu. Kopranovićeva ekipa je u restoranu slavila i bilo ih je više za stolom, dok je Kostić sa suprugom došao na ručak.

KOSTIĆ SA SUPRUGOM BIO U RESTORANU Stigli forenzičari na mjesto ubistva u Banjaluci

U jednom trenutku krenula su međusobna prozivanja i prepucavanja. Navodno je i u restoranu potezano oružje, a sve je kulminiralo ispred restorana, kada je kako se sumnja Nemanja Sjenica pucao u Kostića i usmrtio ga.

Nakon pucnjave privedeno je više osoba koje su bile u restoranu, dok se za nekolicinom i dalje traga, uključujući i Nemanju Sjenicu, prenosi ATV.

BONUS VIDEO:

ORUŽJE POTEZANO I U RESTORANU Policija traga za Sjenicom zbog ubistva Kostića appeared first on Aloonline.ba.

aloonline.ba

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU