Partizan ubjedljiv u prvoj provjeri (VIDEO)

I Partizan je krenuo s pripremnim utakmicama, au prvoj je svladao superligaša Mladost iz Lučana rezultatom 4:0.

FK Partizan: Stevanović, Stojković, Antić, Marković, De Medina, Stjepanović, Natho, Zahid, Severina, Trifunović, Baždar

Drugo poluvrijeme: Krunić, Filipović, Šehović, Roganović, Saničanin, Šćekić, Mirčetić, Petrović, Kalulu, Jevremović, D.Jovanović

FK Mladost Lučani: Smenković, Varjačić, Žunić, Andrić, Leković, Udovići, Leković, Pereira, Bojić, Veličković, Jakuba Silva

Drugo poluvrijeme: Samčović, Pribaković, Joksimović, Divac, Ćirković, Tumbasević, Filip Žunić, Frajdej, Sremčević, Ćirić, Radivojević

Već u prvom poluvremenu bila su tri pogotka razlike za lidera Superlige.

Poveli su preko Zahida u 4. minuti, da bi do poluvremena Baždar praktički riješio susret sa dva pogotka u 28. i 40. minuti.

U nastavku je viđen jedan pogodak i to nakon samo 3 minute igre. Strijelac je bio Petrović.