PL: Liverpool slavio nakon drame, nevjerojatnim golovima! (VIDEO)

Nogometaši Liverpoola svladali su na Anfieldu Fulham rezultatom 4-3 u vrlo uzbudljivom susretu 14. kola Premier lige.

Nogometaši Jurgena Kloppa poveli su u 20. minuti nakon sjajnog slobodnog udarca Trenta Alexander-Arnolda, iako je službeno upisan autogol gostujućeg vratara Lena.

Liverpool je vodio samo četiri minute, nakon dobre kombinacije za 1-1 zabio je Wilson nakon dodavanja Robinsona.

Alexis McAllister je u 38. minuti donio domaćinu novu prednost, i to na kakav način! Iz velike udaljenosti Argentinac je potpuno neočekivano opalio po lopti i “skinuo paučinu” s gornjeg desnog kuta Fulhamova gola.

Ipak, to nije bilo dovoljno za vodstvo na poluvremenu. U drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Kenny Tete po drugi put poravnava rezultat nakon nespretne reakcije vratara domaćih Kellehera.

U 80. minuti Redsi su se našli u nezavidnoj poziciji jer je došlo do potpunog preokreta. De Córdova-Raid bio je precizan glavom nakon ubačaja Toma Kearneya u uigranoj akciji.

No, samo dvije minute trebale su domaćima za novi preokret. Wataru Endo je u 87. minuti nastavio seriju atraktivnih pogodaka svoje momčadi i izjednačio na 3:3, a nedugo potom Alexander-Arnold je donio pobjedu i postavio konačan rezultat.

Dinamično je bilo i na Stamford Bridgeu gdje je Chelsea s 3:2 svladao Brighton.

Golovima Enza Fernandeza i Levija Colvillea već u 21. minuti Modri ​​su došli do prednosti od 2:0. U završnici prvog poluvremena Facundo Buananote prepolovio je zaostatak gostiju.

Precizan s bijele točke bio je i Fernandez u 65. minuti i tako povisio rezultat na 3-1, a konačan rezultat postavio je Joao Pedro u 2. minuti sudijske nadoknade.

Remizirali su Bournemouth i Aston Villa (2-2) te West Ham i Crystal Palace (1-1).