Pogledajte kakav gol su suci priznali u 95. minuti derbija u Premijer ligi BiH

BORAC je u odgođenoj utakmici drugog kola bosanskohercegovačke Premijer lige uspio ostati neporažen na domaćem terenu protiv Sarajeva (1:1) uz sudačku pomoć.

Ajdin Hasić, nekadašnji velik talent zagrebačkog Dinama, zabio je u 68. minuti za vodstvo gostiju. Gosti su prednost čuvali sve do 95. minute, a onda je uslijedio šok za njih.

Borac je do izjednačenja došao preko Zorana Kvržića, ali iz očitog zaleđa. Nakon jednog ubačaja s lijeve strane i udarca glavom gostujući golman odbio je loptu do Kvržića, koji ju je iz očitog zaleđa sretno poslao u mrežu.

U Bosni i Hercegovini još nema VAR-a, a klubovi se mjesecima žale na suđenje u utakmicama protiv Borca jer smatraju da suci guraju banjolučki klub. Podsjetimo, predsjednik NSBiH Vico Zeljković ranije je bio prvi čovjek Borca.