Posao u proizvodnji u Sloveniji, prezentacija firme i razgovori u Travniku

Razgovori za posao u Sloveniji

U kompaniji Siliko d.o.o., u gradu Sevnica, tražimo više kandidata na poziciji:

Operater za mašinom u proizvodnji

SILIKO d.o.o. je slovenski proizvođač proizvoda od gume i plastike sa više od 30 godina tradicije.

Naše komponente ugrađujemo u većinu automobila njemačke automobilske industrije (BMW, Audi, Mercedes-Benz, AMG, VW i drugi).

Opis posla:

 rad na mašini za brizganje gume ili drugim mašinama u proizvodnji
 kontrola kvalitete proizvoda za avtomobilsko industrijo,
 čišćenje, dorada i kontrola proizvoda,
 knjiženje obavljenog posla,
 pakovanje i etiketiranje proizvoda.

Od vas očekujemo:

 volju za rad u proizvodnji, preciznost, lojalnost radu i kvaliteti posla,
 opštu praktičnost, ručne veštine i sposobnost učenja,
 poželjno je prethodno iskustvo rada u proizvodnji.

Nudimo vam:

 direktno zaposlenje u uspešnoj kompaniji bez posrednika,
 izradu radne dozvole i dozvole za boravak u Sloveniji,
 redovne plate i dodatne nagrade za dobar rad,
 dodatno plaćen prekovremeni rad, putni troškovi, organizovana topla ishrana,
 dugoročno zaposlenje i mogućnost napredovanja.

Rad se odvija u četiri smene.

Ukratko dolazimo u Travnik, da se lično predstavimo. Ako ste zainteresovani za posao, pozivamo vas da nam što prije pošaljete svoju biografiju na e-mail kadri@siliko.si, i mi ćemo vas obavijestiti o mjestu i terminu razgovora.

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU