POSLIJE PARTIZANA: Borac na -19 protiv ekipe Morače

Košarkaši Borca iz Čačana izgubili su u 10. kolu ABA lige na svom parketu od Budućnosti 86:67. Imali su povoljan rezultat na poluvremenu, no suparnik je prelomio u drugom dijelu. Čačani su upisali šesti neuspjeh u regionalnom natjecanju

Odmah u prvoj trećini Podgoričani su stekli značajnu prednost od +9. Borac je u drugoj četvrtini zaigrao bolje i potpuno se vratio u meč, iako je imao -15.

Aleksa Uskoković zabio je za 34:35 nakon prvih 20 minuta u Čačku. Domaćine je predvodio s 10 poena uz Tasićevih 13. Kod Budućnosti najbolji je bio Slavković sa 7 poena.

U trećoj dionici Budućnost je zadržala prednost stečenu u prvom dijelu igre. Ulaskom u četvrtu četvrtinu vratili su +15 s početka druge. Potom su u četvrtoj došli do +23 i rutinski priveli utakmicu kraju.

U pobjedničkoj momčadi najbolji je bio Jakory Williams s 15 poena. Svi igrači upisali su se u strijelce osim Ilića koji nije igrao.