POSLIJE PARTIZANA: Pukla stotka, Lavovi ostavili Cedevitu na dnu

kk cedevitakk cedevita

Košarkaši Cedevite Olimpije i dalje su bez trijumfa u Eurokupu ove sezone. U gostima su u osmom kolu poraženi od London Lionsa 101:95. Nisu uspjeli prenijeti dobru energiju nakon trijumfa protiv Partizana u ABA ligi.

Prva četvrtina bila je izjednačena. U drugom su Ljubljančani ubacili preko 30 poena. Na poluvrijeme se otišlo s minusom.

Drugi uzastopni poraz Partizana u ABA ligi, double-double Prepelića

London je vodio 50:43, a kod Cedevite samo je Stewart bio dvoznamenkasti s 11 poena.

Potom je Cedevita u učinkovitoj trećoj dionici odgovorila i prije posljednjeg bila na -3. Tu je London uspio održati prednost. Na ulasku u posljednje tri minute bilo je +6 za momčad Petra Božića. No momčad Simonea Pjaniđanija svela je na jedan posjed.

Međutim, Conor Morgan pogodio je ključni udarac koji je zapečatio utakmicu. On je bio najučinkovitiji s 24 koša za pobjednike.

U momčadi Cedevite Olimpije istaknuo se Prepelić s 23 koša.