Vlada Srednjobosanske kantona uputila je dopis federalnoj razini vlasti u kojem traži ukidanje trenutnog načina smještaja osoba koje dolaze iz inozemstva, uz obrazloženje da se postavlja pitanje održivosti postojećih karantena.
Ministar zdravstva SBK-a Anto Matić kazao je da je u tri motela, na području kantona, smješteno 85 osoba.
U nastavku pogledajte prilog:




