PREMIJER LIGA: City bez problema, Tottenham zabrinut (VIDEO)

Osim derbija između Liverpoola i Chelseaja, večeras su odigrana još dva susreta 22. kola Premier lige.

Manchester City je lako pobijedio Burnley rezultatom 3:1. Protiv ovog rivala nastavili su tradicionalno dobar niz.

City je protiv gostiju poveo u 16. minuti. Za 1:0 pogodio je Julián Alvarez. Argentinac je udvostručio vodstvo u 22. minuti.

City je u drugom poluvremenu vodio 3:0. Rodri je odmah reagirao na dodavanje Fodena u 46. minuti.

Do kraja susreta gost postiže počasni pogodak preko Dahila. City trenutno ima 5 bodova manje od Liverpoola. Burnley je u zoni ispadanja.

Tottenhamu je bilo teže u Londonu.

Brentfordu je poništen pogodak Rasmussena u 13. minuti zbog zaleđa. Pčele su povele dvije minute kasnije preko Neila Maupea. Snašao se nakon odbitka. Drugi pogodak na utakmici je poništen. Richarlison zbog faula.

U drugom poluvremenu Pevci su potpuno preokrenuli. Udogi i Johnson u dvije minute povisuju 2:1 za domaćina. Tada je Richarlison povisio na 3:1. Brentford se nije predavao i smanjio je preko Ivana Tonija u 67. minuti.

To je bilo sve od Pčelica i pjevača. Tottenham je na 4. poziciji, a Brentford je udaljen 4 boda od zone ispadanja.