PREMIJER LIGA: Petrović obranio, Chelsea iz centra do pobjede! (VIDEO)

Nogometaši Chelseaja pobijedili su na Stanford Bridgeu Crystal Palace s 2:1 u susretu 19. kola Premier lige. Protivnici su bili izjednačeni po broju udaraca, a Modri ​​su ostvarili važan trijumf kako bi zadržali šanse za borbu za Europu.

Utakmica je počela vrlo žustro s udarcima s obje strane. Chelsea je početnu dominaciju u posjedu okrunio golom. Od 13. minute poveli su 1:0 golom Mudrika.

Palace je izjednačio do poluvremena. U nadoknadi je poravnao Olise. Nakon ubačaja lopta je proletjela pored obrane Plavca, a on je lako matirao Đorđa Petrovića.

Nicholas Jackson prvo je propustio veliku priliku, a minutu kasnije pogodak mu je poništen zbog ofsajda u 77. minuti. Nakon prekršaja nad Maduekeom, u 88. minuti dosuđen je penal za Chelsea. Nakon gledanja VAR videa oboreni igrač postiže pogodak za 2:1.

Nakon ove pobjede Chelsea je na 10. mjestu, jedan iznad Wolverhamptona sa po 25 bodova. Palas je na 16. poziciji. U ovoj utakmici za domaće je branio Đorđe Petrović zbog ozljede Roberta Sancheza.