PRILIKA ZA POSAO/ Agencija ‘P.R. sigurnost’ traži menadžera prodaje i IT tehničara

Agencija za zaštitu ljudi i imovine P.R. sigurnost d.o.o. raspisuje konkurs za prijem radnika u radni odnos za obavljanje poslova:

  1. Menadžer prodaje-1 izvršioc
  2. IT tehničar – 1 izvršioc

Menadžer prodaje-opis poslova

✓ Organizuje poslovne prezentacije proizvodnog programa,
✓ Razmatra tehničke, poslovne i prometne uslove kupovine,
✓ Sklapa ugovore sa kupcima,
✓ Prati komercijalne i marketinške aktivnosti konkurenata

✓ Komunikacija sa uposlenikom koji vrši nabavku

✓ Komunikacija sa direktorom

Uvjeti:

  • sposobnost planiranja i određivanja prioriteta u radnom danu te donošenje samostalnih odluka u dinamičnom okruženju s puno izazova
  • timski orjentisan
  • izvrsne organizacijske, analitičke i vještine rukovođenja
  • vozačka dozvola B kategorije
  • interes za tehnologiju ( tehnička zaštita-praćenje trenda najsavremneije opreme za zaštitu)
  • brza reakcija – brzo djelovanje – brzo donošenje odluka

IT tehničar- Opis posla:

  • Kompletno i odgovorno obavljanje tehničkih poslova servis/održavanje računala, korištenje i podešavanje računalnih programa
  • Rad na operacijskim sistemima
  • Podrška korisnicima
  • Programiranje, puštanje u rad opreme i servisiranje sistema

Uvjeti:
Certifikat tehničke zaštite (Potrebno radno iskustvo minimlano 1-2 godine)

Poznavanje WIN OS-A
Poznavanje Office alata ( Word, Excel, Outlook)

Iskustvo u rješavanju uobičajnih i svakodnevnih ITC problema
Znanje o administraciji računalnih mreža

Šta nudimo?

  • rad u stabilnoj i respektabilnoj firmi
  • zanimljiv posao i dinamičnu okolinu
  • motivirajuće radne uvjete
  • edukaciju i usavršavanje

Konkurs ostaje otvoren do popune radnih mjesta

Prijave slati na e-mail: info@pr-sigurnost.ba ili dostaviti direktno u Agenciju (Hadžialića ograda bb, Bugojno)

Za dodatne informacije kontakt telefon: 030/251-100

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU