Rajo Vallecano uzeo bodove Realu! (VIDEO)

Nogometaši Rayo Vallecana izborili su bod na svom stadionu protiv Real Madrida jer je utakmica 25. kola Primere završila neriješeno 1:1.

Nije se činilo da će biti tako, Real je poveo već u trećoj minuti. Strijelac je bio Joselu, nakon kontre u kojoj ga je Valverde tukao s desne strane.

Ipak, u 27. minuti dosuđen je jedanaesterac za domaće nakon igranja rukom u kaznenom prostoru Kamavinga. Nakon korištenog VAR-a Raul de Tomas realizirao je jedanaesterac i poravnao rezultat koji se pokazao i konačnim.

Rayo je još jednom opravdao status momčadi koja najbolje igra protiv najvećih klubova. Osim rezultatski, bio je prilično ravnopravan suparnik, uputivši osam udaraca prema golu, od čega tri prema golu, samo jedan manje od Kraljevskog kluba.

Real sada ima šest bodova više od Girone, koja još nije odigrala utakmicu ovog kola, a Rayo je u “sigurnoj luci” i sa 25 bodova zauzima 14. mjesto na tablici.