Načelnik Općine Novi Travnik uputio je ramazansku čestitku.
“Svim muslimaninma Općine Novi Travnik upućujem iskrene čestitke povodom nastupajućeg Mubarek mjeseca Ramazana uz želju da ga provedu u postu, ibadetu, dobrom zdravlju i rahatluku, RAMAZAN ŠERIF MUBAREK OLSUN.“
N A Č E L N I K Refik Lendo


