REMI: City i Tottenham podijelili bodove (VIDEO)

U 14. kolu Premier lige Manchester City i Tottenham odigrali su neriješeno, a rezultat je bio 3:3.

U šestoj minuti Son je na asistenciju Koluševskog doveo Tottenham u prednost. Nekoliko minuta kasnije ponovno je zabio Son, ali u vlastitu mrežu i tako je City izjednačio. Manchester je u 13. minuti mogao okrenuti loptu, ali je Haaland pucao pored vratnice. City je poveo u 31. minuti kada je Alvarez odlično pronašao Fodena, a engleski reprezentativac bio je nepogrešiv.

Tottenham je došao do kraja u 69. minuti, kada je Lo Celso pucao iz šesnaesterca i sjajnim udarcem poravnao rezultat. Ipak, u 81. minuti City je ponovno poveo, Haaland je asistirao za Grealisha. Posljednji pogodak i treći Tottenham vidjeli smo u 90. minuti, a strijelac je bio Koluszewski.

City je sada treći na tabeli sa 30 bodova, dok je Tottenham trenutno peti sa 27 bodova.