Seniorke maksimum protiv Bugarske – u nedjelju protiv Nizozemske

Ženska seniorska reprezentacija Srbije upisala je drugu pobjedu u Ankari, prvu maksimalnu u IV Ligi nacija 2022. Srbija je danas u dvorani Ankara pobijedila Bugarsku rezultatom 3-0, po setovima 26:24, 25:15 i 26. :24 nakon 85 minuta igre.

Sjajna igra Srbije i maksimalna pobjeda protiv Bugarske, u izuzetno teškoj utakmici za momčad izbornika Santarellija.

Bez obzira na konačan ishod i činjenicu da je Srbija veći dio susreta bila u vodstvu, osim do kraja prvog seta, za svaku loptu vodila se prava rovovska bitka.

Borba, želja za trijumfom, ali i dobra igra u bloku i obrana donijeli su Srbiji nova tri boda u Turskoj.

Slijedi dan pauze za najbolje odbojkašice Srbije, a potom i posljednji dvoboj u Ankari protiv Nizozemske u nedjelju, 5. lipnja u 12 sati po lokalnom vremenu.