SERIJA A: Efektna asistencija Vlahovića za pobjedu, igrali i srpski Rossoneri (VIDEO)

Nogometaši Juventusa pobijedili su Romu u Torinu minimalnim rezultatom 1-0, u derbiju 18. kola Serie A.

Odlučujući pogodak zabio je Adrien Rabiot u 47. minuti nakon atraktivne asistencije petom našeg reprezentativca Dušana Vlahovića.

Vlahović je bio u igri do 76. minute kada ga je zamijenio Arkadijuš Milik, a potom je igru ​​napustio i Filip Kostić kojeg je zamijenio Ealing Junior.

Nakon sinoćnjeg kiksa i remija Intera, Juve se primakao na dva boda zaostatka i s ukupno 43 drugi je na ljestvici.

Slijedi ga Milan sa 6 bodova manje, koji je također danas na San Siru minimalno svladao Sassuolo.

Pogodak odluke u 59. minuti postigao je Kristijan Pulišić koji se ušuljao iza leđa obrane, što je Benaser vidio i proigrao na vrijeme.

Srpski nogometaši zaigrali su u drugom poluvremenu domaće momčadi. Luka Jović je u 63. minuti zamijenio Girouda, a Jan-carlo Simić ušao je u igru ​​u 82. minuti umjesto Simona Kiera.