SERIJA A: Jović zabio u remiju Milana, Simić dobio novu priliku (VIDEO)

Nogometaši Milana napravili su veliki kiks u 17. kolu Serie A, remizirali su u Salernu protiv posljednjeplasirane Salernitane (2-2), u utakmici punoj preokreta.

Rossoneri su na kraju gotovo pola sata strahovali od poraza, no bod je u 90. minuti donio srpski nogometaš Luka Jović koji se napokon vratio u formu nakon gotovo godinu i pol dana od preseljenja u Italiju.

Lucidno je reagirao nakon što mu je drugi napadač Olivier Giroud glavom spustio loptu nakon ubačaja s desne strane i uhvatio loptu prije nego što je dotaknula tlo.

Prethodno je Fikayo Tomori u 17. minuti doveo Milan u prednost, koju gosti nisu sačuvali do poluvremena, jer je suradnja iskusnog Candreve i strijelca Facia u 42. minuti donijela izjednačenje.

Potom se u 63. minuti Kandreeva upisao u strijelce i donio potpuni preokret, no onda je od 70. minute na scenu stupio Jović, što se na kraju isplatilo.

Od početka drugog poluvremena na terenu je bio još jedan srpski nogometaš Jan-Karlo Simić koji je zamijenio Kiera i tako nastupio u drugoj uzastopnoj utakmici. Podsjetimo, 18-godišnjak je u prošlom kolu postigao debitantski pogodak.

Slavila je i Jovićeva bivša momčad Fiorentina, minimalnim rezultatom u gostima kod Monze.

Odlučujući pogodak postigao je Lucas Beltran već u 7. minuti utakmice. Cijeli dvoboj na terenu je proveo i srpski reprezentativni stoper Nikola Milenković.