SERIJA A: Lagana pobjeda, gosti odlučili u 15. minuti! (VIDEO)

Nogometaši Atalante pobijedili su Frosinone rezultatom 5:0 u susretu 20. kola Serie A. Aktivno su se uključili u borbu za Ligu prvaka.

Bolji početak utakmice domaći navijači iz Bergama nisu mogli zamisliti.

Već nakon 15 minuta vodili su 3:0, što je potom usmjerilo dvoboj u jednom smjeru. Teun Kopminers nastavio je svoj niz golova. U 6. minuti realizirao je penal.

Zatim su u dvije minute golove zabili Ruggieri u 13. i minutu kasnije De Ketellar. Potom su se ispraznili i takav rezultat ostao je do poluvremena.

Na novi gol morali smo čekati do 84. minute. Zapacosta je strijelac za 4:0. U sudačkoj nadoknadi Atalanta je preko Emila Holma postigla peti pogodak.

Atalanta je sada peta na ljestvici s bodom manje od Fiorentine koja za sada ima ulaznicu za Ligu prvaka. Momčad Frosinonea približava se zoni ispadanja.