SERIJA A: Macari debitirao pobjedom, Lazio pao u Salernu (VIDEO)

U prva dva susreta 13. kola Serie A Napoli i Salernitana slavili su identičnim rezultatom 2:1.

Aktualni prvak slavio je na debiju novog-starog trenera Waltera Macarija u Bergamu.

Gosti su poveli na samom kraju prvog poluvremena preko Kviča Kvarackelije koji je odlično reagirao glavom.

Domaćin je izjednačio preko Lukmana na početku drugog poluvremena, a Napoli je postigao pobjednički pogodak 10 minuta prije kraja.

Povratnik Victora Osimena savršeno je pronašao Elmasa koji je donio važnu pobjedu prvaku.

Napoli sada ima 24 boda na 3. mjestu, dok je Atalanta šesta s 20.

U Salernu je domaća Salernitana došla do prve pobjede ove sezone nakon kiksa protiv Lazija.

Gosti su poveli golom Imobilea nakon jedanaesterca, au drugom poluvremenu pobjedu u borbi za opstanak donijeli su Kastnos i bivši Lacial Candreva.

Lazio na 10. mjestu ima 17 bodova, dok je Salernitana i dalje posljednja s 8 bodova, ali je sustigla svoje konkurente.