SERIJA A: Ovo je njegova večer, raspaljeni Vlahović srušio Sassuolo! (VIDEO)

dušan vlahovićdušan vlahović

Nogometaši Juventusa nastavili su utrku s Interom na vrhu ljestvice u Italiji. Bianconeri su danas u susretu 20. kola pobijedili Sassuolo rezultatom 3:0.

Domaći iz Torina su nešto bolje ušli u susret. Nametnuli su ritam u posjedu lopte. Poveli su od 15. minute golom Dušana Vlahovića. Srbijanski napadač golovima je pokrenuo momčad koja je potom u finišu ovjerila trijumf.

Prihvatio je loptu na rubu šesnaesterca i odlično pogodio za 1:0 u vratarev prostor.

Srpski reprezentativac je u 37. minuti pogodio za 2:0. Ponovno je pogodio s vanjskih 16 metara, pokazao da dobro izvodi i slobodne udarce.

Nakon tog slobodnog udarca Juventus je pred kraj postigao i treći pogodak. Upisao se još jedan napadač, Federico Chiesa.

Juve na vrhu ljestvice zaostaje dva boda za Interom. Sassuolo je dva boda iznad zone ispadanja.