SERIJA A: Penali se obili o glavu, Bologna odnijela bodove sa San Sira! (VIDEO)

Nogometaši Milana remizirali su 2:2 s Bolognom u 22. kolu Serie A. Uspjeli su preokrenuti, ali su na kraju ostali bez cijelog plijena.

Bologna je imala terensku inicijativu u gostima. Bolji posjed lopte i više udaraca.

Jedan od dvojice u kadru bio je onaj za glavnu ulogu. Gosti su poveli Joshuom Zirkzeom u 29. minuti.

Na kraju poluvremena uslijedila su uzbuđenja. Trener Bologne Thiago Motta isključen je zbog svađe sa sucima. Giroud potom promašuje jedanaesterac.

Nedugo zatim Ruben Loftus-Cheek je u 45. minuti na dodavanje Kalabrije izjednačio na 1:1. Ubrzo su otišli na odmor.

U 49. minuti Zirkze je propustio kolosalnu priliku pucajući preko gola. Milan je dobio novi jedanaesterac u posljednjih 15 minuta utakmice. I on im je nedostajao, ovoga puta Teo Hernandez.

Rossoneri su sve naplatili u 84. minuti. Loftus Cheek pogodio je za 2:1 i potpuni preokret.

Bologna je pokušala učiniti nadoknadu zanimljivom. Riccardo Orsolini pogodio je jedanaesterac za 2:2 u 2 minute sudačke nadoknade. Luka Jović igrao je od sredine susreta.

Nakon ovog susreta Milan za Juventusom, koji je drugi, zaostaje pet bodova, a za gradskim rivalom koji je lider sedam bodova. Bologna je sedma i bori se za Europu.