SERIJA A: Pobjeda gostiju, “srpski” Torino pobijedio aktualnog prvaka! (VIDEO)

torino-napolitorino-napoli

Tri utakmice 19. kola Serie A odigrane su danas od 12.30 i 15 sati.

Milan je kao gost bio bolji od Empolija s 3:0. Počelo je golom Loftusa Cheeka u 11. minuti. Do poluvremena Žira je u 31. iz jedanaesterca povećao vodstvo.

Konačan rezultat postavio je Chacko Traore u 88. minuti.

Lazio je kao gost slavio protiv Udinesea 2:1. Od 11. minute vodili su golom Pellegrinija.

Potom je u 59. minuti izjednačio Wallace. Pobjedu nebesko plavim donio je Matias Vesino u 76. minuti.

Napoli više ne izgleda kao momčad koja je prošle sezone osvojila Scudetto.

Lagano su poraženi u Torinu od istoimenog kluba s 3:0. Sanabria je povela tek u finišu poluvremena.

Mazoki je odmah na početku drugog poluvremena dobio izravni crveni karton. Dvije minute kasnije na 2:0 povisio je hrvatski nogometaš Nikola Vlašić.

Bilo je 3:0, a konačan rezultat postavio je Bongiorno u 66. minuti. Od starta su u momčadi Torina bili Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić.

Od 18 sati Salernitana čeka Juventus. Roma ugošćuje Atalanti u 20:45.