SERIJA A: Račić strijelac, pet golova Kviča i Osimena, aktualni prvak uništio Sassuolo! (VIDEO)

Nogometaši Napolija pobijedili su u Serie A nakon dva vezana remija. Vidno raspoloženi su u susretu 21. kola svladali Sassuolo u gostima sa 6:1.

Napoli je dominantno krenuo od samog početka. Kontrolirali su posjed lopte i imali više šuteva.

Ipak, domaćini su poveli u 17. minuti golom srpskog reprezentativca Uroša Račića.

Napolitanci su brzo preokrenuli rezultat unutar dvije minute. Rahmani je prvo izjednačio u 29., a u 31. je poveo Osimen.

Nigerijski napadač potom je u 41. pogodio za 3:1.

Gosti iz Napulja na odmor odlaze s dva pogotka prednosti.

Osimen je postigao hattrick odmah na početku drugog poluvremena u 47. minuti. Gosti nisu stali, Kvarackelija je četiri minute kasnije pogodio za 5:1.

Potom su mreže mirovale dvadesetak minuta. Kviča je u 75. postigao drugi pogodak za ukupnih 6:1. Za konačni rezultat. Uroš Račić na terenu je proveo 56 minuta.

Aktualni prvak ima 40 bodova i zaostaje osam za Bolognom na 4. mjestu koje vodi u Ligu prvaka. Praktički su predali naslov, imaju 26 bodova manje od Intera. Sassuolo je prvi ispod crte, iako s Veronom i Cagliarijem imaju po 20 bodova.