Serija A: Roma s igračem više bez pobjede protiv Fenerbahčea juri rezultat 1. minute (VIDEO)

Nogometaši Rome remizirali su na Olimpijskim igrama s posljednjeplasiranom Venecijom (1-1), u pretposljednjem kolu Serije A.

Tako će Fiorentina u ponedjeljak imati priliku prestići ih na tablici pobjedom nad Sampdorijom u gostima i zauzeti mjesto koje vodi u Europsku ligu.

Iako je Vučica imala nevjerojatnih 46 udaraca prema golu, protiv samo 4 suparnice, i igračica više od 32 minute, kada je isključen Sofijan Kijine, nije uspjela doći do trijumfa.

Fenerbahče je šokirao domaće u prvoj minuti utakmice, kada je David Okereke iskoristio preciznu loptu Matije Aramue i glavom savladao vratara Rome Patricija.

Velikan iz Rima se potom mučio 76 minuta dok na kraju nije izjednačio golom Eldora Shomurodova, koji je nakon intervencije vratara Venecije izblokiran, pa je iskoristio nebranjenu mrežu i izjednačio rezultat.

No, ovaj rezultat neće puno pomoći Veneciji, jer su i dalje na posljednjoj poziciji kola prije kraja i jasno je da će ispasti u Serie B.