3 C
Subota, 26 studenoga, 2022

SERIJA A: Rutinska pobjeda prvaka, sjajni De Ketelare i Leao (VIDEO)

U posljednjim utakmicama trećeg kola Serie A odigranim danas slavio je branitelj naslova Milan, dok su Spezia i Sassuolo remizirali.

Momčad Stefana Piolija bila je bolja na San Siru od Bologne sa 2:0.

Rossoneri su poveli u 21. minuti golom Rafaela Lea, nakon što je veliki dio posla odradio novopridošli Charles De Quetelare koji je oduzeo loptu na sredini terena, a nakon što je stigao do kaznenog prostora zaposlio suigrača.

Konačan rezultat postavio je Olivier Giroud u 58. minuti, a opet je Leao bio na svome. Ovaj put je presjekao loptu, a onda sjajno pronašao Francuza koji je iz voleja tik pred gol zatresao mrežu.

S druge strane, Spezia je kod kuće remizirala protiv Sassuola, a utakmica je završila 2-2.

Davide Fratezi doveo je goste u vodstvo u 27. minuti, ali je Simone Bastoni izjednačio samo tri minute kasnije.

Potpuni preokret donio je angolski nogometaš M’Bala Nzola u 3. minuti sudijske nadoknade prvog dijela igre iz jedanaesterca. Tome je prethodio prekršaj u šesnaestercu.

Nedugo nakon što su se igrači vratili na travnjak ponovno je došlo do izjednačenja, pogotkom Andree Pinamontija, što je bio i konačan rezultat.