SERIJA A: Sve riješeno u tri minute, Sanabria eurogolom za bodove u Napulju! (VIDEO)

Nogometaši Napolija i Torina remizirali su 1:1 u 28. kolu Serie A. Svi golovi postignuti su u drugom dijelu susreta.

Prvo poluvrijeme u Napulju bilo je bez golova. Pokazana su četiri žuta kartona, po dva za obje momčadi. Napoli je imao posjed i pucao više uz dva udarca prema okviru Vanje Milinković-Savića.

U drugom dijelu svladan je srpski vratar. Kviča je u 61. minuti pogodio za 1:0. Iskoristio je sjajan ubačaj Ruija i smjestio loptu u bliži kut.

Gosti sa sjevera Italije ubrzo su izjednačili. Čim je ušao u igru, Sanabria je u 64. minuti poravnao na 1:1. Lijepim golom, nakon pokušaja Zambo Angisa da izbije loptu.

Od tada se rezultat nije mijenjao. Napoli je davno izgubio naslov, a sada je na 7. mjestu i 7 bodova od Lige prvaka. Torino zaostaje tri pozicije.