SERIJA A: Vlahović promašio penal, Gati odveo Juve na vrh ljestvice! (VIDEO)

Nogometaši Juventusa pobijedili su na gostovanju Monzu 2:1 u 14. kolu Serie A.

Dvoboj je počeo promašenim jedanaestercem Dušana Vlahovića u 11. minuti. Di Gregorio ga je branio.

No minutu kasnije Rabiot je doveo Bianconere u vodstvo. Nakon kornera je nadvisio sve. Bio je to jedini pogodak u prvih 45 minuta.

Juventus je prepustio posjed domaćinu. Od 10 udaraca četiri su išla u okvir gola. Monza je imala samo jedan udarac u poluvremenu, izvan okvira gola.

U drugom poluvremenu Monza je također imala posjed lopte, a Juventus šest udaraca prema golu. Kažnjeni su u sudačkoj nadoknadi kada je Carboni izjednačio na 1:1. No, odmah su uzvratili crno-bijeli iz Torina.

Federico Gatti postigao je pobjednički pogodak i, barem na večer, prvo mjesto na ljestvici. Drugoplasirani Inter sutra igra protiv Napolija.