ŠEST PARFEMA KOJI MIRIŠU NA ČISTO I SVJEŽE Tek je početak 2025. a ove lagane note već su proglašene za najljepše

Iako su parfemi koji mirišu na čisto i svježe do sada bili gotovo rezervisani za toplije sezone, čini se da je sve više onih koji se čak i tokom zime odlučuju za nenametljive mirisne note koje ne guše. Njihov lagan miris ističe se među ostalim parfemima, zahvaljujući nepogrešivoj kombinaciji mirisnih nota koje nas uvode u prelijepi svijet jednostavnosti.

Njihova prefinjena jednostavnost čini ih idealnim izborom za one koji vole suptilnu eleganciju u mirisima. Ovi parfemi ne traže pažnju jakim i upečatljivim tonom, već umiruju svojom suptilnošću i neodoljivom notom čistoće, a u nastavku pogledajte naše favorite koji su već sada proglašeni za najpopularnije u 2025.

1. Maison Margiela Replica Lazy Sunday Morning

 Najljepši parfemi koji mirišu svježeIzvor: www.fragrantica.com

Ključne note: Aldehidi, kruška, iris, ruža, cvet narandže i indonezijski pačuli.

2. Byredo Blanche

 Najljepši parfemi koji mirišu svježeIzvor: www.metropoliten.rs

Ključne note: Bijele ruže, ružičasti biber, aldehid, ljubičice, neroli, božur, sandalovina i mošus.

3. Trussardi Donna

 Najljepši parfemi koji mirišu svježeIzvor: jasmin

Ključne note: Voćne note, juzu, amalfi limun, jasmin, cvijet afričke pomorandže, lotus, vanila, sandalovina, pačuli i virdžnija kedrovina.

4. Elizabeth Arden White Tea

 Najljepši parfemi koji mirišu svježeIzvor: pun miris

Ključne note: Muškatna žalfija, italijanska mandarina i morske note, bijeli čaj, ružina voda, mate i jasmin, mošus, amber i mahune tonke.

5. Le Labo Santal 33

 Najljepši parfemi koji mirišu svježeIzvor: screenshoot/fragrantica.com/

Ključne note: Sandalovina, koža, papirus, virdžinija kedrovina, kardamom, ljubičica, iris i amber.

6. Cassiopea Tiziana Terenzi

 Najljepši parfemi koji mirišu svježeIzvor: belodore.rs

Klučne note: Marakuja, limun, paprat; karanfil, ruža čaja i đurđevak, mahune tonke, mošus i sandalovina, prenosi Mondo.

BONUS VIDEO:

ŠEST PARFEMA KOJI MIRIŠU NA ČISTO I SVJEŽE Tek je početak 2025. a ove lagane note već su proglašene za najljepše appeared first on Aloonline.ba.

aloonline.ba

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU