SETILI SE MILOJEVIĆA: Jedna četvrtina bila dovoljna, Bubućnost ubedljiva protiv Mege

Košarkaši Mege poraženi su od Budućnosti 92:72 u 18. kolu ABA lige. Odluka je pala u drugoj četvrtini koju su gosti dobili sa +17. I ovaj duel odigrao se u znak sjećanja na Dejana Milojevića koji je preminuo od posljedica srčanog udara.

Domaćini su imali prednost u prvoj trećini. Na kraju je bilo +1 za Beograđane nakon prvih 10 minuta.

Fudućnost je u prvoj polovici druge četvrtine dobila +7 (20:27). To je potom preraslo u dvoznamenkasti suficit Podgoričana. Do poluvremena je otišlo +16 (34:50) za ekipu Budućnosti.

Đurišić je imao 9 poena, a Kamenjaš 10 u protivničkoj momčadi.

U drugom dijelu gost je nastavio diktirati ritam igre. Cijelu treću dionicu održavali su plus od 20 koševa. Na kraju su slavili održavši tempo na krilima druge trećine gdje su postigli 31 koš.

Najbolji kod domaćina bili su Miljenović i Đurišić sa po 17 poena.

Kamenjaš i Maggi također su bili najefikasniji u momčadi Budućnosti sa po 17 poena.