Sferopoulos potišten nakon poraza: Igrali smo šest minuta

Nakon Asvela, Crvena zvezda je doživjela poraz od još jedne momčadi sa dna ljestvice, pošto je u Berlinu poražena od Albe 89:80.

Nakon utakmice, Yanis Sferopoulos je bio jasan da njegova momčad nije bila koncentrirana.

Čestitam Albi na zasluženoj pobjedi, igrala je bolje od nas. U drugoj četvrtini nismo bili spremni za borbu. Oni su zabili 33 koša, mi 20… U prvih šest-sedam minuta treće četvrtine morali smo koncentrirano pratiti plan, au zadnjoj smo se pokušali vratiti, približili smo se na minus pet, imali smo otvoren šut… To još uvijek nije dovoljno za pobjedu u inozemstvuistaknuo je Sferopoulos na press konferenciji nakon utakmice.

Crveno-bijeli sada u Beogradu igraju dvokolo protiv Valencije i Barcelone, au nedjelju ih čeka vječiti derbi ABA lige.