Sjajno poluvrijeme za borca ​​za uvjerljivu pobjedu nad Zemunom, sjajni Pecarski i Bojić

Košarkaši čačanskog Borca uvjerljivo su na svom parketu savladali Mladost iz Zemuna sa 102-86, u prvoj utakmici polufinalne serije Superlige Srbije.

Prva četvrtina bila je neizvjesna, dok je u drugoj čak i gostujuća momčad bila bolja i povela s +12.

No, momčad Marka Marinovića do preokreta je stigla u trećoj dionici, kada je već stigla do 10 koševa prednosti, dok je u posljednjoj četvrtini stigla do +19 i nije ostavila dilemu oko pobjednika.

Najefikasniji na utakmici bio je igrač poražene ekipe Andija Bojić sa 35 poena, čemu je dodao 5 skokova i asistenciju, ali to nije bilo dovoljno njegovoj momčadi za pobjedu.

Kod njega je učinkovit bio i Otis Livingston s 24 poena, 6 skokova i 2 asistencije.

U pobjedničkoj momčadi najbolji je bio Marko Pecarski s 25 poena i 8 skokova, uz 2 asistencije, dok je Aleksa Novaković postigao 20 poena, uz 5 skokova i 2 asistencije.