SKUDETO SVE DALJE: Vlahović s lipa, Veroni vrijedni bodovi (VIDEO)

vlahović, juventus-veronavlahović, juventus-verona

Nogometaši Juventusa nisu uspjeli svladati Veronu u gostima. U dvoboju 25. kola Serie A remizirali su 2:2.

Poveli su domaćini protiv Bianconera. Folorunsho je u 11. minuti pogodio za 1:0. Nakon kornera uputio je vrlo lijep udarac lijevom nogom.

Juventus je uspio izjednačiti. U 28. minuti siguran s jedanaesterca bio je Dušan Vlahović. Prije toga bilo je igranje rukom nakon udarca Filipa Kostića.

Tako je završen prvi dio utakmice. Juve je imao blagu prednost u posjedu lopte. Gosti iz Torina imali su samo jedan udarac prema golu protiv 5 domaćina.

U nastavku su viđena dva brza pogotka. Verona je ponovno povela u 52. minuti, a raspoloženi Folorunsho ubacio je Noslina. Rabio je četiri minute kasnije izjednačio. To je bio konačan rezultat.

Juventus sada zaostaje devet bodova za vodećim Interom. Verona se sa po 20 bodova izjednačila sa Sassuolom, koji je prvi iznad crte zbog bolje gol-razlike.