Snežna goleada u Kupu Srbije!

snežna goleada u kupu srbije!snežna goleada u kupu srbije!

Čak 14 golova postignuto je u dvije utakmice osmine finala Kupa Srbije odigrane od 15.30 sati, na snijegom prekrivenom terenu u Beogradu.

Čukarički je na Banovom brdu svladao Javor s 4-1.

Domaćin je sve golove postigao u prvom poluvremenu i praktički riješio dileme. Cvetković je poveo u 13. minuti, a Kovač udvostručio u 29. Osam minuta kasnije Sissoko je povisio na 3:0, a Ivanović je u 45. minuti posljednji put pogodio mrežu gostiju.

Utješni pogodak za Javor postigao je internacionalac Obale Bjelokosti Bayre Junior Lowe u 80. minuti.

Još dinamičnije bilo je na stadionu na krovu, gdje je Voždovac svladao Radnički iz Sremske Mitrovice sa 6-3!

I u ovom susretu na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 4:0 za domaće, a taj rezultat postignut je već u 26. minuti. Pogotke su postigli Nešković i Vujanović, a zatim je Cummings dva puta bio precizan.

Škrobonja je kompletirao “petardu” nakon samo tri minute igre u nastavku, a prvi put za Radnički precizan je bio Lazar Micić u 54. minuti.

No, samo tri minute kasnije Bogdan Jocić ponovno povećava razliku na pet golova. Moral gostiju ni tada nije pao te su se protiv superligaša željeli prikazati u što boljem svjetlu.

To im je donekle uspjelo pogocima Tripkovića u 62. i Đukanovića u 81. minuti.