SOCIJEDAD BOLJI OD SEVILLE: Dmitrović autogolom, Sadik “torpedom” osigurao pobjedu! (VIDEO)

Nogometaši Real Sociedada svladali su Sevillu rezultatom 2-1 u utakmici 14. kola španjolske La Lige.

Sociedad je vrlo rano postigao oba pogotka i vodio 2-0 na poluvremenu.

Već u trećoj minuti Marko Dmitrović, bivši srpski reprezentativac, autogolom je doveo domaće u vodstvo.

Prednost je u 22. minuti udvostručio bivši igrač Partizana Umar Sadik golom koji će vjerojatno ući u konkurenciju za pogodak sezone u ovom natjecanju.

Nigerijac se otrgnuo golmanu i iz teške pozicije opalio s 30 metara, no srpski je vratar ostao nemoćan.

En Nesiri smanjio je glavom u 60. minuti nakon ubačaja Pedrose s lijeve strane, ali sve je bilo jasno nakon dva uzastopna crvena kartona u 88. minuti, pokazanih najiskusnijima, Jesusu Navasu i Sergiu Ramosu.

Sociedad je sada na 5. mjestu na ljestvici sa 25 osvojenih bodova, dok je Sevilla nastavila lošu sezonu i sa samo 12 bodova je tek na 15. poziciji La Lige.