Španjolci tvrde: Partizan nudio milijune za Musu!

Prema pisanju španjolskih medija, bosanskohercegovački reprezentativac i as Reala Džanan Musa mogao bi sljedeće godine obući dres Partizana.

Naime, Defensa Central, portal blizak Realu, tvrdi da beogradska momčad sjajnom braniču, kojem na kraju sezone istječe ugovor s Madriđanima, nudi trogodišnji ugovor i navodno dva milijuna eura po sezoni.

U Realu ima milijun, a prema pisanju ovog portala čelnici kraljevskog kluba spremni su mu za produžetak suradnje ponuditi milijun i pol eura godišnje.

– Musa još nije odlučio. Partizanova ponuda je ogromna i iznenadila ga je, ali od njemu bliskih ljudi doznajemo da mu je prioritet ostati u Realu. pišu Španjolci.

Problem je što je Musa igrač agencije “Beobasket”, koja je u vlasništvu Miška Ražnatovića i s kojom je Partizan prekinuo saradnju, pa su šanse za takav transfer vrlo male.

Jaylin Smith, najnovije pojačanje Partizana, morao je raskinuti ugovor s tom agencijom kako bi prešao u redove crno-bijelih.

www.sportskacentrala.com

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU