25.5 C
Subota, 21 svibnja, 2022

SPEKTAKL, BRILJIRA MLADA NADA/ Šest pogodaka u prvom poluvremenu Lige Prvaka!

Prvi susret grupne faze Lige Prvaka grupe E za sada je obilježen spektakularnim brojem pogodaka za 45 minuta. Viđeno ih je čak šest!

Radi se o meču Salzburga i Genka, a briljira mladi Norvežanin Haland.

Mladić je već u 2. minuti susreta u vodstvo doveo domaće pogotkom, a udvostručio vodstvo u 34. minuti susreta, da bi samo dvije minute kasnije Hwang povisio na velikih 3:0.

Gosti su smanjili na 3:1 u 40. minuti pogotkom Lucumija, da bi ponovno mladi Haland u 45. minuti pogodio za 4:1, a Szoboszlai u drugoj minuti prvog poluvremena pogodio za velikih i obečavajućih 5:1.

Sasvim sigurno da gostujuća ekipa već jedna čeka da se ovaj susret završi, jer kako stvari stoje njihovu sudbinu je u ovom susretu zapečatio prije svega sjajni Norvežanin.