Srbija je povela golom Lučića, a onda su je Englezi potpuno demolirali

Mlada nogometna reprezentacija Srbije poražena je na gostovanju kod Engleske u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo s uvjerljivih 9-1.

Povela je naša reprezentacija golom Zvezdinog igrača Vladimira Lučića u 27. minuti, ali onda je uslijedio pravi debakl u kojem su golovi Engleza padali kao na traci.

Već do poluvremena dalo se naslutiti tako nešto. Golovima Filogen-Bidesa u 38., Delapa u 42. i Eliota u 7. minuti sudijske nadoknade vrlo brzo dolazi do velikog preokreta pa se na odmor vodi s 3:1.

Do kraja su samo povećali prednost, budući da su još četiri puta smjestili loptu u našu mrežu. Madueke je povisio na 5-1 golovima u 53. i 59. minuti, a onda je nakon samo četiri minute Filogen-Bydejs po drugi put pogodio za prednost od 6-1.

Debakl je začinio Čukaričanin Luka Subotić autogolom u 87. minuti, a dvije minute kasnije na 8-1 povisio je Jonathan Rowe. Konačan rezultat postavio je Elliott u prvoj minuti sudačke nadoknade.