SRBIJA NOSILA JUVE: Kostić asistirao, Vlahović zabio za pobjedu! (VIDEO)

Nogometaši Juventusa pobijedili su u gostima Frosinone s 2:1 u 17. kolu Serie A. Glavni akteri susreta bili su srpski reprezentativci.

Juve je prvo prepustio posjed suparniku, ali je pucao više. Poveli su u 12. minuti preko Yildiza, a asistent je bio Filip Kostić.

Srbin je uzeo loptu i prepustio je Turčinu koji je akciju završio efektnim solo prodorom.

Pogodak turskog reprezentativca ostao je jedini u prvom poluvremenu. Lopta je bila više u nogama domaćih. Obje momčadi uputile su po jedan udarac u okvir gola, ali i onaj crno-bijeli iz Torina bio je gol.

Momčad Frosinonea izjednačila je u nastavku. Baez je izjednačio u 51. minuti.

Juventus je vratio vodstvo. Vlahović je u 82. minuti pogodio za 1:2. Loptu je glavom pospremio u mrežu nakon ubačaja Westona McKenneyja.

Vlahoviću je drugi pogodak u finišu poništen zbog zaleđa.

Juve je sada na drugom mjestu s bodom manje od Intera koji večeras čeka Lecce. Posljednji susret u novoj godini igrat će sljedeći vikend kada dočekuju Romu. Frosinone je na 14. poziciji.