Još nekoliko dana ostalo je do lokalnih izbora gdje Novi Travnik bira gradonačelnika i članove Gradskog/Općinskog vijeća.
Pet dana uoči izbora, gradonačelnik Dujo na svom Facebook profilu :
“Tijekom svih godina mog mandata, princip poštovanja prema svima bio je temelj rada. Sretan sam jer smo pružali potporu svim događanjima, bez obzira na to tko ih organizirao bilo da se radilo o katoličkoj, pravoslavnoj ili islamskoj zajednici. Nije bilo prepreka, nerazumijevanja ili odustajanja od komunikacije. Radili smo na tome da svatko osjeti da su njegovi glasovi i potrebe važni, bez obzira na religijsku ili kulturnu pripadnost.
Nismo davali lažna obećanja pa niti tražili izgovore za neispunjena očekivanja. Naša politika bila je transparentna, a svi naši planovi i akcije temeljili su se na iskrenosti i otvorenosti. Vjerujem kako je upravo to značajno doprinijelo jačanju povjerenja.
Pristup kojem smo težili, stvorio je prostor za razumijevanje i suradnju, omogućujući nam da radimo na zajedničkim ciljevima. Nastojali smo izgraditi mostove, a ne zidove, osiguravajući da svatko ima priliku sudjelovati u oblikovanju zajedničke budućnosti”, zaključio je gradonačelnik Dujo u svojoj objavi.
Izvor: ( centralna.ba / TNTPortal.ba )




